ترساندن کبوترها

تا حالا عکسهای اینستاگرامی مردم با کبوترهای درحال پرواز رو دیدین؟

تایلند

دروازه تا پی چیانگ

میدونستین که گردشگران دروازه تا پی در چیانگ مای تایلند، برای اینکه عکسهای اینستاگرامی زیبایی داشته باشن، به افرادی که کارشون ترسوندن و به پرواز دراوردن کبوترهاس پول میدن تا در زمان عکاسی کبوترها رو بترسونن ؟

دروازه تا پی چیانگ تایلند

ترساندن کبوتر ها

دروازه تا پی (Tha pae gate) یکی از جاهای دیدنی چیانگ مای تایلند به شمار میره که سالانه هزاران گردشگر برای گرفتن عکس، در میدان جلوی این دیوار جمع میشن.

این دیوار قدیمی به قرن سیزدهم تعلق داره و بازدید کننده ها بابت خدمات ترساندن کبوترها پول میدن تا بتونن عکس های اینستاگرامی فوق العاده ای داشته باشن.

دروازه تا پی چیانگ

ترساندن کبوترها تایلند

در این میدان کبوترها دسته دسته به پرواز در میان تا شاید بتونن خرده غذایی پیدا کنن. و چنین چشم انداز زیبا و وسوسه کننده ای باعث میشه تا کبوترها دشمن اصلی خودشون رو که در این مکان کمین کردن از یاد ببرن.

کبوتر های دروازه تا پی، شهرت زیادی در شبکه های اجتماعی دارن چرا که وقتی عکسهای این دیوار و میدان رو میبینیم مردم با دستهای باز مشغول رقصیدن و چرخیدن در میان کبوترهان.

گردشگری

دروازه تا پی چیانگ تایلند

اما خب واقعیت چیز دیگس، یه سری از افراد با غذا کبوتر ها رو فریب میدن و با گرفتن ۰٫۶ دلار درست زمانی که مشتری قصد قصد عکاسی داره با کوبیدن پاشون بر زمین یا تکون دادن پرچم موجب پرواز پرنده ها میشن.

گردشگری

ترساندن کبوتر ها تایلند

و جالبه بدونین که مقامات شورای شهر در این منطقه برای هر کسی که غذای پرنده بفروشه جریمه ۶۶۳ دلاری قرار دادن تا بتونن تعداد کبوترهای این منطقه رو محدود کنن.

غذا به پرندگان

گردشگری تایلند

 

 

گردشگری تایلند

تا پی چیانگ

 

 

تایلند کجا بریم

عکس با کبوترها

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *