نمایشگاه همسریابی در چین

نمایشگاه‌های همسریابی شانگهای، جایی که مردان و زنان مجرد در اون به دنبال زوجی برای خودشون می گردن. ازدواج در چین یک مشکل جدی برای جوانان شده

پارک خلق یا پارک مردم در شانگهای یکی از مکانهایی هست که به نمایشگاه همسریابی در این شهر تبدیل شده و آخر هر هفته والدین و افرادی که در جستجوی همسر هستن به این پارک مراجعه میکنن و آگهی میدن تا زوج مناسبی پیدا کنن.

آخر هفته ها، افراد پیر و جوان در محوطه نمایشگاه یعنی جایی که آگهی ها نصب شده قدم میزنن و مقابل یادداشت مشخصات افراد مایل به ازدواج می ایستن شاید موردی نظرشون رو جلب کنه.

مردم چین بخش بزرگی از پولشون رو صرف پرورش تنها فرزندشون میکنن و زمانی که اونها به سن سی سالگی میرسن تمام تلاششون رو میکنن تا اونها ازدواج کنن. دولت چین تمام تلاشش رو میکنه تا زنا رو به بچه دارشدن تشویق کنه به خاطر همین به دختران بالای بیست و هفت سال القابی مثل دختران ته دیگی میده.

میگن که بیشتر از دویست میلیون مجرد در چین وجود داره و بیشتر جوانانی که در دهه هزار و نهصد و هشتاد به دنیا اومدن خواهر و برادر ندارن.

در این نمایشگاه حق ثبت نام برای زنان پونصد دلار هست ولی برای مردان رایگانه و همچنین محدودیت سنی زیر سی و سه سال برای زنان وجود داره به همین خاطر بسیاری از زنان نمیتونن مرد مورد علاقه خودشون رو پیدا کنن.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *