فال جدید Pmc امروز (فال پی ام سی هفته از ۲۰ مهر تا ۲۶ مهر ۹۸)

  • اگر شما هم ازطرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روز های جمعه ۱۲ ظهر از این شبکه پخش می شود رو هم دیدید. من هم تصمیم دارم هر هفته فال pmc  رو برای شما دوستان خوبم آماده کنم.

 

فال شبکه پی ام سی

 

♈ فال PMC متولدین فروردین: سرعت عمل، دقت و تلاش داشته باشید

در مورد مسئله‌ای که در سر می‎پرورانید سرعت عمل، دقت و تلاش ابزار موفقیت و پیروزی بر رقیبتان است. این روزها به دنبال دستیابی به یک نتیجه قاطع هستید که باید در انتخاب مسیر، تفکر، مطالعه و بررسی را کنار نگذارید. در روزهای آینده به نتایج خوبی به واسطه اقدامات خیر خود در گذشته خواهد رسید.


♉ فال PMC متولدین اردیبهشت: این روزها به سرمایه گذاری فکر نکنید

اجازه ندهید احساس خستگی مانع از تلاش شما بشود. در رابطه با مسائل عاطفی‎تان، بحث و جدل تان را زیاد جدی نگیرید. زبان شما در بدست آوردن به دیگران باعث برگشتن ورق به سود شما خواهد شد. این روزها زیاد به سرمایه گذاری فکر نکنید چون به سودتان نخواهد بود. بهتر است فعلا کمی دست نگه دارید تا به مسائل دیگری متمرکز شوید.


♊ فال pmc متولدین خرداد: برای رفتن به یک سفر، بیشتر فکر کنید

در مورد بحث پیش آمده در محیط کار، یادتان باشد برنده دیگران را نکوهش می‎کند ولی آنان را می‎بخشد اما بازنده چنان ترسو است که قادر به بخشیدن دیگران نیست. خبرهای خوش شما را ذوق زده خواهد کرد. به یک سفر دعوت می‎شوید که برای قبول آن بهتر است بیشتر فکر کنید. آرامش، آرام آرام کانون خانواده تان را گرم می‎کند.


♋ فال PMC متولدین تیر: درگیری‎های جدید را جدی نگیرید

خواسته‎ای که دارید زیر و بم های زیادی دارد. درگیری های جدید که بیشتر تحریک کننده احساسات شماست را زیاد جدی نگیرید. شما باید بیش از اینها مسائل را آسان بگیرید و از بزرگ کردن مسائل ساده خودداری کنید. با این که به دوست خود بسیار محبت می‎کنید اما از ناسپاسی یکی از دوستان بسیار عصبانی خواهید شد.


♌ فال pmc متولدین مرداد: برنامه های شما دستخوش تغییر خواهد شد

رفتار و کردار شما باعث شده تا دعای خیر زیادی پشت سرتان باشد. دیدار یا حضور در یک جمع دوستانه باعث شادی و سرورتان می‎شود. با آمدن یک مهمان، بیشتر برنامه های شما دستخوش تغییر خواهد شد. در ابتدا دیدار او باعث بهم ریختن تفکرات‎تان می‎شود اما به مرور خواهید دید که این تغییرات به نفع شماست.


♍ فال PMC متولدین شهریور: موقعیت مالی خوبی خواهید داشت

از موقعیت بوجود آمده نهایت استفاده را ببرید. از نظر مالی به موقعیت خوبی دست پیدا خواهید کرد. یکی از رویاهایتان را به واقعیت خواهد پیوست در روحیه‎تان تاثیر خوبی می‎گذارد. به تغذیه‎تان بیشتر توجه کنید و از ورزش فاصله نگیرید. تردیدی را که این روزها دست به گریبان آن هستید باید به نحوی ازخود دور کنید.

 

فال pmc

فال هفتگی

 

♎ فال PMC متولدین مهر: برای انجام کاری نذری بر گردن شماست

اوقات خوشی را با دوستانتان سپری کنید. شخصی در اطراف‎تان به شما دروغ می‎گوید، حرف‎هایش را باور نکنید اما به رویش هم نیاورید. تردیدی را که این روزها دست به گریبان آن هستید باید به نحوی از خود دور کنید. برای انجام کاری نذری بر گردن شماست که باید آن را اول ادا کنید. مشکل یکی از اعضای خانواده به کمک شما حل خواهد شد.


♏ فال PMC متولدین آبان: از پدر و مادرتان کمک بگیرید

در موقعیت یک رقابت یا آزمون قرار می‌گیرید که باعث آرامش می‎توانید بر آن پیروز شوید. اوضاع را بر وفق مراد خود بسازید بگذارید. بگذارید یک بار هم که شده خودتان تصمیم بگیرید. بعضی ها را برای مدتی کنار می‎گذارید. هترین یار و یاور شما پدر و مادرتان هستند، از آن کمک بگیرید. پس انداز را فراموش نکنید.


♐ فال PMC متولدین آذر: بیهوده به خودتان اظطراب وارد نکنید

به هیچ عنوان از این فرصتی که این هفته نصیبتان می‎شود غافل نشوید که در غیر این صورت پشیمان خواهید شد. شما بسیار خلاق هستید، پیگیری و سخت‌کوشی تان در مقابل کارهای مشکل، زبانزد خاص و عام است. این روزها روزهای خوبی برای شماست، مشکلی که در محل کار برایتان پیش آمده رفع خواهد شد، بیهوده به خودتان اضطراب وارد نکنید.


♑ فال PMC متولدین دى: منتظر یک خبر خوش باشید

اگر مجرد هستید بسیار مواظب به مسائل عاطفی خود باشید. با پا در یک کفش کردن کاری در پیش نخواهد برد. در انتخاب دوست باید بسیار دقت کنید. منتظر یک خبر خوش باشید. روزی یک ساعت برای خودتان وقت بگذارید و ورزش کنید، تئاتر ببینید، نمایشگاه بروید تا از روزمرگی‎ها فاصله بگیرید، اضطراب‎تان کم می شود.


♒ فال PMC متولدین بهمن: خبرهای خوشی به شما خواهد رسید

گاهی آدم باید مثل پلی بشود و اجازه بدهد تا دیگران از روی او عبور کنند. این روزها خبرهای خوشی به شما خواهد رسید که هیجان زیادی را وارد زندگی‎تان خواهد کرد. هرچند شما همواره به انرژی‎های منفی اطراف خود فکر می‎کنید، اما هوشیاری‎تان مانع از غافلگیری و قرار گرفتن در مقابل عمل انجام شده خواهد شد، صبور باشید.


♓ فال PMC متولدین اسفند: تلاشتان بالاخره جواب خواهد داد

شک نداشته باشید فردای روزگار دیگران به کمک‎تان خواهند آمد. در انجام کاری به شدت درگیر بایدها و نبایدها هستید، پیگیری تلاش‎تان بالاخره جواب خواهد داد. از شخصی که زیاد دلِ خوشی از او ندارید، محبت خواهید دید که شما را از قضاوت‎هایتان پشیمان خواهد کرد. تلاشتان در مورد مسائل مالی ثمربخش خواهد بود.

فال روزانه pmc

فال روزانه، فال pmc، فال هفته قبل، طالع بینی pmc، فال شنبه ۲۰ مهر، فال یکشنبه ۲۱ مهر، فال دوشنبه ۲۲ مهر، فال سه شنبه ۲۳ مهر، فال چهارشنبه ۲۴ مهر، فال پنجشنبه ۲۵ مهر، فال جمعه ۲۶ مهر، فال هفتگی pmc، فال روزانه pmc، فال شبکه pmc family

5 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *